Yaaał skrrrra!
Mamy przyjemność zaprosić na pierwszy official streetowy profil naszego nadmorskiego young gunsa. Tego znanego rolkowego tiktokera (15.6K followersów) chyba nikomu za bardzo przedstawiać nie trzeba. 
Wie jak zadbać o swoją rozpoznawalność, aktywnością w mediach społecznościowych. Władka poznaliśmy back in 2018 na rollfeście – na gierce teamowej w blejda, gdzie niejako został zmuszony do reprezentowania naszej trójmiejskiej sceny. Ewidentnie złapał wtedy zajawe i pod czujnym okiem trenera Przemka zaczął szlifować swoje umiejętności. Ja wtedy, i w kolejnych latach, pojawiając się w Trójmieście bardziej w charakterze wakacyjnego gościa, miałem okazję spotykać Władka średnio raz – dwa razy do roku. Za każdym razem był to duży skok progresowy – taki, że na powrocie w 2020 na naszej rodzimej skate arence Władek ładował już topsoul hardspin topsoul czy topsoul 540 tts. 

X grind, Gdynia

Jednak skatepark skateparkiem. Wcześniej wspomniany trener jest raczej ulicznym zawodnikiem co przełożyło się na podopiecznego i Władek nie próżnował na streecie. Już nawet nie pytam czy idzie z nami na ergo, bo woli chodzić nawet sam zaliczać kolejne porki. Game changerem była wizyta i trójmiejski epizod Karola Byrskiego, który pokazał, że nie ma spotów niemożliwych. Kilka ustawek, kilka gadek i zjechane poręcze zaczęły stawać się coraz wyższe, dłuższe i bardziej połamane (widać to na filmie – spoty są w miare poukładane chronologicznie).

Crew @ SIP, Katowice

Zwieńczeniem był nasz niedawny wypad do Kato na Winterka, gdzie spędziliśmy kilka dni prawie cały czas jeżdząc na rolkach. Lawirując między SiPem a streetowymi spotami, grając w międzyczasie w blejdzika na słynnym katowickim rynku i bujając się po prostu po mieście. Efektem tego wszystkiego jest poniższe video. Z racji na basowy dobór muzyki zaleca się oglądać na dobrym nagłośnieniu, ew. na słuchawkach.

Wszystkie wydarzenia przedstawione w dzisiejszym materiale są oparte na faktach, a postacie i miejsca autentyczne.
Enjoy!

Aleksander Czernikowski

PS Redakcja prosi o niezwłoczną wymianę dolnej części garderoby.