We are all TRAPPED.

Kurde ale to był aktywny rolkowo rok! W sensie drużynowym, choć sam też sporo pojeździłem. 

Zaczęło się przyjazdem Kate i Illi w marcu i częstymi ustawkami na ergo (wiadomo, że na ergo hehe). Następnie w maju pojechaliśmy do Krakowa na pierwszy evencik roku. AHH pięknie, dawno na skate tripie nie bylem – pięknie było znowu mieć 20 lat. Illia przy zjeździe na faikie z Wawelu zaliczył ostrego headshota, czym wyeliminował się z dalszej jazdy już o 6 nad ranem – świeżo po przyjeździe. Chłopaki – Kacper z Maciasem w międzyczasie byli w Barcy po materiał. Potem po powrocie Kacper złamał łapę i przesiedział z kamerą na streecie na L4 do września! 

Latem odbył się dojebany festiwal, gdzie Dawid ogarnął rampę i mini zawody – niestety byłem tam nieobecny, ale słyszałem kilka opowieści hehe. 

Luzino! Mieliśmy wszyscy okazję odwiedzić rodzinna miejscowość Kamila, który razem z braciakiem, po wielu latach starań, doprowadzili w końcu do powstania skate parku. Także w Luzinie odbył się jam w pięknej letniej atmosferze, dopietej afterkiem z bbq w domu rodzinnym braci Gruba. Kamil najbardziej też dał sobie na streecie w tym roku. 

No i oczywiście Rollfest. Dwudziestolecie! Trochę za zamocie, ale myślę, że możemy być z siebie mega dumni. Ponownie gościmy i ponownie po rollfescie, slynnego nyskiego zadymiarza Karola B., który mamy nadzieję że zdążyl dzisiaj na premierę z próbnego dnia w pracy. Z Byrolem, wiadomo zawsze dobrze się pracuje na streecie i sprawnie hehe, dlatego też udało się nagrać parę trików.

Miło oglądało się i w sumie dopiero będzie oglądać karierę Kate, która w tym roku więcej była na tripie niz nie. Objechane pół Polski, złoto na ghetto games na Łotwie, złoto w Czechach na zawodach. Niedawno trip do Izraela i niedługa premiera kolejnego projektu. Just wow! 

No i tak pewnego jesiennego wieczoru, dla przełamania chandry, zasiadłem do segregowania klipów, zmontowałem ze swojej kamsy parcik i stwierdziłem, że to będzie dobre na intro do grubszego projektu. Napisałem do Kacpra i Maciasa i oto jest. Efekt kolaboracji i wspólnej pracy całej ekipy. Miłego oglądania!

– Aleksander Czernikowski

Bogdansk