Znany i lubiany rider drużyny USDTomek Przybylik na łamach kanału swojego sponsora pojawił się ostatnio w nowym promo rolki USD Sway. Sam Tomek przyłożył również rękę do zmontowania wideo, a zaufani informatorzy properpants.pl ustalili również, że montaż został wykonany na urządzeniu mobilnym popularnej marki Apple.

Nie od dziś wiadomo, że znajdziecie u nas samą śmietankę lokalnego i światowego contentu rolkowego industry, ale tym razem szczegółowo przyjrzymy się ostatniej produkcji polskiego „rodzynka w cieście”.

Zacznijmy od samej rolki, Tomek prezentuje Swaye w 2 konfiguracjach
(3, jeśli liczyć zmianki podwozia). Trzeba przyznać, że (jak na Swaye) na śląskim pro wyglądają dość w porządku.

fotki setupów T.P.

Co do samego editu, nazwanego podejrzanie w tytule SECTION (jakby był częścią większej całości 🧐), niezależni eksperci ustalili kilka prawidłowości i nieprawidłowości. Proper i pewnie najmocniejsze w tym przypadku są klipy ze streetowych zawodów na Inlake Festival, co potwierdza, że T.P. z FTP czuje się najlepiej kiedy adrenalinka buzuje w dobrej ekipie przy odrobinie rywalizacji.

Oprócz tego jest pare grubasów jak gap przez kink, czy mój ulubiony – soulowy lajn z murem. Kilku anonimowych informatorów potwierdziło jednak, że promo nosi znamiona nagrywki „na szybko”. Może częściej wybieraną opcją przez Toma w 2020 było wyjście na skatepark? Może tym razem było too chill? Czy 4:20 nie odbyło się tym razem o niewłaściwej godzinie? A może na którymś etapie produkcji zostało polane o kilka kropel CBD za dużo?

Niestety wyczuwamy tu tym razem coś mocno średniego. Nie zmienia to faktu, że są tam naprawdę konkretne sztuczki, a my po prostu jesteśmy przyzwyczajeni do wysokiego poziomu tego zawodnika i paradoksalnie pozostał pewien niedosyt. W tym miejscu properpants.pl jak zawsze oferuje swoje usługi do nagrania konkretnego materiału Tomkowi, GDYBY TYLKO CHCIAŁ, A NIE UDAWAŁ…

Oceńcie sami, a my jak zawsze niecierpliwie czekamy na więcej wyczynów Tomasza. FTP! (Firma Tomek Przybylik).