Właśnie odbyła się premiera nowych Themów, czyli pierwszego pro modelu w wersji 909, który otrzymał nasz ulubiony wariacik – Danny Beer. Prezentują się one następująco:

Liner oraz płoza zostały już zaprezentowane wcześniej, natomiast nowością jest transparentny shell. Jest to najbardziej wypasiony i ”high end” pro model Them jaki kiedykolwiek wyszedł.

Cena? Ok. 2000 zł.

My możemy określić te rolki jednym zdaniem: Tadż Mahal na kółkach.

Wraz z premierą tej rolki zmieni się również wysokość wynagrodzenia pro skatera od każdej sprzedanej pary rolek. Z tego co wiemy, Jon Julio już teraz płaci najwięcej swoim team riderom. Do tej pory była to kwota rzędu 10-15 dolarów, która ma teraz zostać podniesiona do 25-30$. Klasa!

Rolki w sklepach pojawią się prawdopodobnie w grudniu i na pewno będzie je można kupić w naszym rodzimym Hedonskate. Jednak z całej sympatii do Hedona, polecamy zamówić rolki z kanadyjskiego Shop Task, gdzie do każdego zamówienia otrzymacie kalendarz z Dannym:

Jeżeli ktoś będzie zamawiać rolki specjalnie z Kanady to bardzo prosimy, aby dał nam znać. Zależy nam na tym kalendarzu.