Robbie Pitts to największy ananas. Jazda, image, produkcje, wszystko u niego jest na najwyższym poziomie odstawania. Udowodnił to swoją najnowszą, kolorową produkcją „Full Spiral”. Bardzo łatwo ją pokochać lub znienawidzić. Zapytaliśmy trzech polskich OG, z dość tradycyjnymi poglądami na jazdę, co sądzą o nowym dziele Robbiego.

Radek Rybnik, Trójmiasto

„Bardzo mocna pozycja. Wybitnie dobrana kolorystyka, idealna na nadchodzącą wiosnę. Bohater mówi świeżym i nowym językiem w świecie rolek. Myślę, że pewne elementy zostaną wykorzystane w kolejnych Mistrzostwach Polski i zaprowadzą młodych rider’ów do pewnego zwycięstwa. Ulubiony line w 8:00. Zarówno 9:15 zasługuje na uwagę i tam występuje wg. mnie najlepsza wersja kostiumowa (Properpants Award). Dzięki Adam za przesłanie tego editu”.

Bartosz „Kostrzyn” Skiba, Szczecin

„Adam poprosił mnie o opinie nowego filmu Robbiego. Od razu czułem, że to prowokacja. Pierwsza uwaga, która przyszła mi na myśl to błąd w nazwie filmu. Ktoś omyłkowo wpisał ROLLERBLADING VIDEO zamiast HOMOPROPAGANDA VIDEO (pewnie autokorekta, chociaż ostatnio obydwa terminy zbieżne). Wiem jednak po ostatnich editach że pacjent jest podejrzany i coś kombinuje. Kolejne minuty to cios młotem w moje jaja. Ten człowiek ma naprawdę umiejętności i pod płaszczykiem rudego muchomora w hippie oksach kryje się rasowy skater. Robbie ma ewidentnie pomysł na siebie. Mowię żonie – patrz, to taka pozytywna wersja rolek. Żona pyta jaka jest ta negatywna (wtf? Wiadomo, że nie ma). Gdybym od brzoskwinek wolał kiełbasy mógłbym nawet napisać, że jest zajawkowy. Kolejne minuty to powrót od udowadniania, że to co przed chwilą napisałem to efekt blanta, którego właśnie spaliłem. Jest się z czego pośmiać. Na pewno warto obejrzeć, chociażby żeby wiedzieć jak zabić jakiś sport z klasą. Jestem pewien, że Pan Robbie to mega spoko ziomek i bardzo go szanuję. Potrzebujemy takich ludzi. Pozdrawiam ekipę kiełbasianego młyna”.

Igor „Niggor” Gajos, Łódź

„Edit mi się mega podobał. Vibe na wczesne teledyski acid housowe i oldskoolowa muzyka to dla mnie już od razu jest plus. Robbie jest jedyny w swoim rodzaju i zrobił mnóstwo rzeczy, których nigdy nie zobaczę nigdzie indziej. Zaskoczył też faktem, że potrafi na rurę do pasa załadować się z fishem. Na pewno dowód na to, że z dwóch schodków i flatu można ukręcić spot życia. No i najważniejsze – Robbie się zajebiście bawi, jest mega miłym gościem i ma wyjebane”

Zapraszamy do obejrzenia i wyrobienia sobie własnego zdania. My w redakcji, uważamy że total kozak.