Witajcie przy kolejnej porcji newsów z naszego małego, ale wspaniałego świata. Biznes, zdrada, pogłoski – zapraszam.

1. Na początek znowu Wrocław.

Pamiętacie Hedonskate.pl – nową firmę Sebastiana „Małego” Wnuka? Mamy ostateczne potwierdzenie tej informacji.

Udało nam się przyłapać bliskiego przyjaciela Sebastiana – Michała „Gigiego” Piotrowskiego podczas budowy nowej siedziby sklepu. Co okazało się bardziej szokujące – pomagał mu sam Tomasz „Szyszka” Szymczyk, wieloletni pracownik Hedonskate.com

Zdrada? Zdecydowanie!!!

2. Nic dziwnego zatem, że w Hedonskate.com się nie przelewa i musi wprowadzać cięcia sponsorskie.

Jak widać na zdjęciu, czołowy rider Hedonskate – Karol Byrski został poczęstowany dość skromną przesyłką od swojego sponsora – JEDNĄ SKARPETĄ GAWDS! Co na to Karol?

„Ja jestem zadowolony. Tak się złożyło, że akurat zgubiłem ostatnio jedną skarpetę, a że miałem tylko jedną parę to byłem mega w dupie. Teraz znowu mam komplet. Dzięki Miras!!!”.

3. Ekipa Streetfest Szczecin ofiarą „tabletki gwałtu”.

W minionym tygodniu szczecińska ekipa, a na pewno Bartek Kostrzyn, padła ofiarą popularnego w klubach środka odurzającego. Podobnie jak inne ofiary, otumaniony Bartek stracił kontrolę na swoim ciałem co zaowocowało wypisywaniem dziwnych rzeczy na naszej grupie dyskusyjnej.


Bartek trafił na ostry dyżur, gdzie jak tylko doszedł do siebie, dopadliśmy go z naszym dyktafonem. Oto co miał do powiedzenia:

„Wydaje mi się że to robota ekipy Rollfestu. Wiedzą, że w przyszłe wakacje chcemy wrócić ze Streefestem i chcieli nas ośmieszyć. Tak naprawdę uważam, że Valo 6 to najlepszy film od lat, a Quadro kupiłem już 3 razy.

4. Ave DK!

Znany i lubiany Dominik „DK” Kielan od dłuższego czasu mocno zacieśniał swoje więzi z warszawskim obiektem skateparkowym. Wreszcie spełnił swoje marzenie i może, a właściwie musi tam być codziennie. Dominik rozpoczął pracę w Averest – restauracji Aveparku. Dominik jest zachwycony i już eksperymentuje z własnymi kompozycjami.

„Na zdjęciach wyśmienita Foccacia oraz autorski koktajl „czekolada Św. Mikołaja”

Gratki DK!

5. Maciek Kubis łucznikiem!

Warszawska podpora ekipy Cranks coraz bardziej wkręcony w nową pasję – łucznictwo! Ostatnio trenował nawet podczas wizyty na SIP’ie!

No jakoś tak mi się bardziej zaczyna podobać to strzelanie i fajnie że dupki na to lecą. Już zmieniłem profilowe na Tinderku i czekam na efekty”.

Do akcji od razu wkroczył jego przyjaciel Michał „Majkel” Kaliściak, który postanowił wynająć znajomych Indian, aby odwiedli Maćka od jego nowego zainteresowania.

Trzymamy kciuki za powodzenie akcji i powrót Maćka w nasze szeregi!

6. Telepizza In-line Team.

To szokujące zdjęcie nadesłał nam anonimowy czytelnik. Czyżby znana i zupełnie nieceniona sieć restauracji – Telepizza, postanowiła wesprzeć nasz ukochany sport? Pewnym tropem może być fakt, że Tomek „Tomo” Przybylik mieszkał jakiś czas temu w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z Katowickich restauracji Telepizza. Dodatkowo w przeszłości miał już na koncie gastronomiczne kolaboracje (Bobby Burger). Kiedyś Triada, dzisiaj Telepizza, same kozaki.