Kolejny tydzień, kolejne gorące, nieraz bulwersujące newsy. Zapraszamy!

1. Szokujące wieści z Głogowa! Nasza najwierniejsza Pani fotograf, gwiazda niejednego wyjazdu – Iwona Mróz, najwyraźniej ma nas dosyć i rozgląda się za nowym zajęciem.

Nasi informatorzy namierzyli nietypową aktywność Iwony na Facebooku’u….

Jak widać, Iwona planuje zagłębić się w pasjonujący świat Excela. A może to ma być jedynie narzędzie do liczenia i klasyfikacji tysięcy zdjęć jakie Iwona wykonuje? Oby, bo nasz świat bez Iwony nie był by kompletny!

2. Kacper „Dymek” Dymiński – trójmiejski rolkarz, oraz pracownik Skate Areny, zaskoczył wszystkich wypuszczając naprawdę kozackie VOD. Nie dość że nagrał je ukradkiem w Barcelonie, to jeszcze wypuścił je pod pseudonimem „Carlos Bernal” .

Skąd u Kacpra taka przyczajka? Dlaczego posunął się do używania aliasa? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi jak najszybciej. Tym czasem zapraszamy do obejrzenia Teasera i zakupu VOD.

3. Krystian”Gufi” Zarzeczny na szczycie! W minionym tygodniu, rolkowy świat obiegła piorunująca wiadomość. Krystian został oficjalnie przyjęty w szeregi Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Tym samym dołączył do wielu wspaniałych działaczy polskiego sportu. Jak donoszą nasi informatorzy, wśród osób, które dzwoniły z życzeniami do Gufiego, byli między innymi Zbigniew Boniek, Margaret, Piotr Żyła czy Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem Majdanem. My również przyłączamy się do gratulacji dla Krystiana!

4. Piotr Combrzyński postanowił wykorzystać zimę na maksa! Nasz wspaniały zawodnik, który niedawno przechodził infekcję modnego ostatnio wirusa Covid 19, ma konkretne plany na nadchodzący sezon. Piotrek wraz ze swoją dziewczyną szykuje triki, których jeszcze nikt nie zrobił na świecie!

Jak widać na załączonym zdjęciu, Pietras ćwiczy MISTY FLIP Z GRABEM ZA NIESWOJE NOGI!

Ten trik naprawdę może namieszać na skateparkowych zawodach! Trzymamy za Piotrka kciuki…ale swoje.

5. Ciekawe informacje napływają z Wrocławia. Sebastian Wnuk alias „Mały z Wrocka’ a.k.a „Ten co ma 40 lat od 40 lat”, rusza z nowym sklepem rolkowym – Hedonskate.pl. Tak, dobrze widzicie, nie Hedonskate.com, ale Hedonskate.pl ! Zapytaliśmy Sebastiana what da fuck, o to co nam powiedział:

„Od dłuższego czasu myślałem o swoim biznesie. Kiedyś natrafiłem przypadkowo na przeszkody obrandowane hedonskate i dało mi to do myślenia. Wiem z kolei, że w Warszawie jest sklep skatepro.pl , podobny do duńskiego skatepro.com.pl , więc pomyślałem czemu by nie zrobić sklepu podobnego do tego z Katowic. Przeszkody obrandowane już mam, więc zaoszczędzę na reklamie, a to jednak jest spory grosz w kieszeni. Zmieni się .com na .pl i jest gitara!”

Trzeba przyznać, że pomysł kontrowersyjny, nie mniej jednak życzymy Małemu powodzenia w biznesie!

P.s. w przypadku „Skatepro” się sprawdziło….