Kto? Gdzie? Z kim? Witajcie w naszej nowej plotkarskiej serii.

Zaczynamy newsem dużego kalibru bo aż 24-tonowym! Jak donoszą nasze niezależne źródła, nyski pieszczoch Sebastian Dżbik rozpoczął karierę jako kierowca ciężarówki! Nie ma co ukrywać, że ciężko nam sobie wyobrazić tego filigranowego stajlera wysiadającego na parkingu z 14 metrowej ciężarówy i bijącego piony z otyłymi mężczyznami w crocsach. Będziemy trzymać rękę na pulsie i donosić Wam o postępach Sebastiana za kółkiem.

Pozostając przy tematach transportowych, to warszawska chluba Tomasz Fajst a.k.a Big Dick a.k.a najmilszy rolkarz świata, zdołał wreszcie wrócić do Japoni, po ponad półrocznym, nieplanowanym, Covidowym pobycie w Polsce. Tomek został godnie pożegnany przez ekipę Cranks, weekendowym evencikiem, oraz nowymi roleczkami Them! Cała rolkowa Polska w żałobie 🙁

Pozostajemy w Warszawie. Inny z riderów Cranks – Maciej Kubis, jest ostatnio mocno podejrzewany o miłosne związki z Wrocławiem. Niezbitym dowodem na to ma być jego wczesnolistopadowa podróż do miasta tysiąca mostów. Czy jakaś piękna wrocławianka zdołała skraść serce Maciasa? Czyżby Maciek planował opuszczenie szeregów Cranks i przejście do Bladelife Wrocław? Czas pokaże.

Paweł „Petman” Komosa szykuje się do udziału w covidowej wersji Winterclasha. Każdy kto zna Pawła od strony festiwalowej, wie że możemy się spodziewać konkretnego, bezkompromisowego wydarzenia. Szykujcie wątroby!

Piotr Combrzyński, nasza skateparkowa maszyna jest właśnie w trakcie testowania nowych Cuffów do rolek Aeon. My już widzieliśmy zdjęcia, niestety tajne, ale pozwolimy sobie zacytować Piotrka:

„Dostałem nowe cuffy do Aeonów. Jedne są twarde, a drugie jeszcze twardsze”

Holy fuck….

A na koniec zostawiamy Was z tą oto ciekawostką odnośnie naszego ulubieńca Sebastiana Gruby….