3 dni temu Roces w typowym dla siebie stylu zatizował nową rolkę:

Jak zawsze przy okazji tego rodzaju news’ów, tak i tym razem zastanawiałem się na co padł wybór. Czy będą to klasyczne i nieśmiertelne Majestic’i 12, a może nowe, moje ulubione 5th Elementy? Kolejną zagwozdką był kolor – na foto widzimy coś co wygląda w najlepszym wypadku jak śluński węgiel, nie wspominając o samej nazwie – STORM. WTF? Jaki kolor ma burza?!

Jakież było moje zdziwienie wczoraj, gdy zamiast grafiki ukazującej nowy but, na Youtube wjechało nowe promo z Nilsem w roli głównej, a jego nowy pro model to…Majestic’i i 5 elementy! Tak, to nie żart. Pierwszy raz w historii rolkarz dostał dwa pro modele dwóch różnych rolek w tym samym czasie. Zdarzały i nadal zdarzają się sytuacje, gdzie rider otrzymuje po jakimś okresie drugi model swojej rolki w innym kolorze (chociażby ostatnie szare 5 Elementy Yuto Goto) lub 2 kolory odrazu (Xsjado Jeff Stockwell 09 Red & Blue), ale coś takiego jest sytuacją bez precedensu.

Same rolki wizualnie poprzez ich dość oryginalną kolorystykę nie przypadły mi specjalnie do gustu. Chociaż muszę przyznać, że moim zdaniem M12 prezentują się lepiej od piątek. Trzeba też docenić to, że nie jest to kolejny but typu all black/all white i na pewno będą wyróżniać się z tłumu.

A jak wypadło promo?

Nilsa idzie jak tytułowa burza i on sam nią jest. Forma w której się znajduję i moc jaką prezentuję jest naprawdę elektryzująca. Największa gwiazda naszego rodzimego Hedonskate to terminator.

Jakbym miał wybrać ambasadora rolek agresywnych dla mas to zostałby nim bez dwóch zdań Nils Jansons: promuje zdrowy tryb życia – jest weganinem, influencerem, youtuberem, instruktorem, jego pro modele zrobione są (po części) z recyklingu, a przede wszystkim niszczy spoty w starym, hammerowo/kaskaderskim stylu. Prawdziwy PRO na miarę naszych czasów. Zresztą nie bez powodu został przed laty nową twarzą Remz’a po odejściu nie kogo innego jak samego Chrisa Haffeya. Dodajmy do tego filmowy skill jego brata Martinsa, który towarzyszy mu z kamerą od zawsze, a otrzymamy kogoś na kształt pół boga.