Na koniec roku wjeżdża… dużo ROCKU w świeżutkim filmie od najnowszego brandu w industry, czyli Mesmer Skate Brand!

Produkcja powstała w NYC, Barcelonie i Madrycie, a rządzą w niej członkowie potężnego teamu Mesmer: właściciel marki – Billy O’Neil, główny sprawca montażu – Marc Moreno, Levi Van Rijn, Dominic Bruce, Luis Corrales i najważniejszy w tym przypadku – young god John Bolino.
A najważniejszy, bo MESMER RISING to zwieńczenie kampanii launchującej pro model „Jon Jona”. Rolka dostępna będzie w preorderze już dziś na https://disroyal.com/pages/mesmer.

Dla geeków chcących zagłębić się w historię i techniczną stronę powstania rolki na bazie Classic Throne’a i linera od MyFit, więcej info da się znaleźć na – mesmerskates.com/about.

Co do samego filmu, niezależnie czy jesteście fanami gitar czy nie, z jednym trzeba się zgodzić – jest posprzątane. Chłopcy naprawdę dowieźli jazdę na najwyższym poziomie. Detektor kłamstw nie wykrył również nic podejrzanego w zdaniu „Bolino mega tam zmiażdżył najbardziej ze wszystkich”. Oczywiście totalnie nie umiejszając reszcie ekipy, ale zdecydowanie John wygrywa tu także ilością klipów.

Na koniec darujemy sobie głębszą analizę i zostawimy Was z konsumpcją wideo, które na pewno nie pozostawi nikogo bez emocji i przemyśleń.
U wielu z pewnością wyląduje za to jako pozycja „on repeat”!