Pandemia to dojazd dla każdego z nas, ale kolejny raz udowadnia też, że potrzeba naprawdę niewiele motywacji, żeby znowu wyjść i robić to co człowiek kocha najbardziej. Po ponad 5 latach ujrzeliśmy w nowym streetowym V.O.D. jednego z czołowych reprezentantów Europy – Gabriela Hydena. Wszystko wskazuje na to, że rudy mocno zatęsknił za ulicą!

Jeżeli to nazwisko jest Wam obce (w co wątpimy), to polecam się zapoznać z poprzednimi produkcjami z udziałem austriackiego stylera.

Nowy film dostępny w cenie 5$, lub tzw. pay what you want zdecydowanie warty jest swojej ceny. Nie ma zamulania ani zapychaczy, jest super muza, dobra nagrywka, mega trudne triki i przede wszystkim turbo dynamika. Być może Gabriel korzysta z elektrycznych łożysk, które od razu osiągają maksymalną prędkość i nie potrafi podjechać na wolno?

Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że jest jednym z bardziej stylowych tzw. długich, ale wąskich kolesi hehe. Oprócz tego chciałoby się do czegoś przyczepić, ale trzeba przyznać, że GH podszedł do sprawy konkretnie.

Nie bójcie się więc zostawić mu swoją monetę, by poszerzyć swoją kolekcję i supportować jak przystało na rolkowych geeków. 2 dyszki za prawdziwą jakość. SPRAWDŹCIE V.O.D. NA – https://sellfy.com/gabriel-hyden/p/gabriel-hydens-glue/.