Pewnie wielu z Was pamięta Charles’a Dunkle’a – legendarnego już ridera Razors’a oraz Roces’a, który lata temu temu zachwycał bezkompromisowymi masakrami oraz sporą dawką kreatywnej jazdy. Charles był również współautorem video magazynu Rejects.

Najwyraźniej Charles po latach nabrał ochoty na powrót do społeczności Aggro i postanowił wjechać od razu z nową rolką – DKL Skates.

Here it is prototype one. DKLSkates. There are still a lot of changes to be done. I’ve already cut down the cuffs and a…

Opublikowany przez Charlesa Dunklego Środa, 7 października 2020

O MÓJ BOŻE. To nie tylko wygląda jak zgwałcona przez klauna Seba, ale przy okazji jest klasyczną próbą chińskiego skoku w bok. Na stronie alibaba.com, można te rolki zamawiać w ilości 100+ , czyli generalnie każdy może wypuścić takie coś pod swoim brandem. Tutaj Charles się nie popisał niestety.

Nie jest to pierwszy taki wybryk chińczyków, nadal można zamówić sobie ”Razorsy”, a nie tak dawno producent Themów postanowił działać na własną rękę hehe.


Generalnie to zawsze dobrze kiedy pojawiają się nowe produkty, ale w tym przypadku jestem mocno sceptyczny i nie wróżę Charles’owi sukcesu. Pod linkiem na FB jest już podany adres mailowy, na który można się zgłaszać o sponsoring. Majkel już wysłał hehehe!