Warto. Zwłaszcza jeżeli nadal tego nie zrobiliście. Zdecydowanie jest to jedna z solidniejszych produkcji streetowych w tym roku. Po małej przerwie Jon powraca z nowym kolczykiem, czysty, w ładnej odzieży, widać że przeszedł jakąś przemianę. Polecam wysłuchanie podcastu z nim w Jump Street Podcast, w którym bardzo ciekawie opowiada o tym co dzieje się w jego życiu i gdzie aktualnie jest z rolkami.

Za nagranie i montaż odpowiedzialny jest Casey Geraghty, ze znanej i lubianej ekipy Breakfest (John Lyke, Mike Dempsey i ten co udaje brata Kardashian), co można zaobserwować również w jego ostatniej sekwie, gdzie powtarza się dużo spotów – (tutaj Jon Jon działał na kamerce). Polecam obadać, jeżeli jeszcze tego nie widzieliście.

Wczorajsze VOD na pewno nie jest najbardziej hardcorową sekwą Johna, ale może paradoksalnie miło się ogląda takiego „czystego” Bolino? Na pewno są tam dobre triki, stylowa jazda, ładne kalifornijskie spoty, czyste dickiesy i dużo mocnych numerów, dlatego szczerze polecam zakup !!

Link do filmu