Jeżeli w 2020 ktoś miałby spełnić nasz mokry sen o rolkowym Dream Team, to na pewno musiałby się tam znaleźć sam Bóg Alex. Ku naszej uciesze tak się stało, a do Świętej Trójcy dołączył również Sean Boży z Bratem Colinem.

Oprócz wyśmienitego wideo na stronie DEAD pojawiły się również nowe kąski sprzętowo-odzieżowe. Tytuł produkcji to „Golazo”, więc jeśli podziałacie trochę translatorem, może to trochę rozjaśni czemu ich nowe teesy są w klimacie piłkarskim.

Wiemy z doświadczenia, że koła DEAD miewały swoje wzloty i upadki, jednak jeżeli te koła (twardość 92A, rozm. 55 lub 58mm) przypominają czarno-czerwoną wersję dostępną jeszcze w zeszłym roku, może to być idealny wybór na street. Aczkolwiek trafiały się też felerne serie. Fun fact – w 2020 najlepszymi kołami wg. niezależnych ekspertów redakcji okazały się pro modele Tomka Przybylika firmy Gawds.

Jeżeli akurat na nadchodzącą zimę jesteście wyposażeni w odpowiednie podwozie, warto jeszcze rozważyć, czy nie przyda Wam się coś nowego w górnej części garderoby. Tu chłopaki również wyszli ze świeżą propozycją i przyznam się osobiście, że skusiłem się na zamówienie. Cena stwarzała wątpliwości, ale rozwiał je indywidualny custom numerka na plecach koszulki – każda będzie miała inny numer od 1 do 100 (wg. kolejności zamówienia. No i jednak DEAD i Bacemint to mega klasa i 100% core sytuacja.

Wracając jednak do tego co interesuje nas najbardziej, czyli jazdy, przedstawiamy Wam darmową produkcję 10/10 – Golazo, póki co dostępną eksluzywnie na www.bladingisdead.com. Zdecydowanie jest tam mega zarządzone trickami i klimatem.