Japoński G.O.A.T. po raz kolejny przypomina kto dalej jest nietykalnym cesarzem na wyspach, w nowym filmie dla THEM SKATES.

Nagare, to tamtejszy odpowiednik słowa flow, no i oczywiście nie ma co kłócić się, że po pierwsze – Soichiro mega płynie, a po drugie, cytując new schoolową szkołę rapu „ocieka dripem, jak Jan Chrzciciel„.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, koniecznie polecamy sprawdzić o co chodzi, bo każdy trik z tego montażu mógłby spokojnie być podlinkowany w Wikipedii pod definicją słowa „kontrola”.

Oprócz S.K. gościnnie pojawia się także lokalne crew, w tym sporo dzieciaków, ale jest to lajtowy dodatek to tego co naprawdę się tam dzieje. Przyznam, że jest to mój ulubiony edit Soichiro od dawna. Od zawsze reprezentował kozacki poziom, ale w paru ostatnich produkcjach, miałem wrażenie, że jednak trochę za mocno wyluzował. Choć to oczywiście tylko pozory, bo sposób w jaki wykonuje triki sprawia, że wydają się łatwiejsze, a tak naprawdę to w większości same MMZP.

A na koniec, fuck it, wjeżdża off topic. W rzeczy samej, triki na jednej nodze z grabem są trudniejsze. FAKT. Ale czy rzeczywiście zawsze wyglądają lepiej? Jak dla mnie bardzo zależy. Nie tyle od triku, co od samego wykonania. SK jest mega wzorem, który udowodnia, że one footy freestyle mogą być mega sexy, a graba można olać nie tylko z powodu, „bo tak łatwiej”. Także j***ć zamknięte głowy i brak stylu. Freestyle jest wypas. Łapanki też.

Sprawdźcie edit, bo jest super miły. Itadakimasu, czy jak to tam leci!